Szybki dostęp
Skocz do treści
Skocz do wyszukiwarki
Trwa wczytywanie
Menu
Ośrodek Postaw Twórczych
Normalny kontrast
Wysoki kontrast
Menu główne
Aktualności
Wydarzenia
Kursy
Ciało twórcze
Druk 3D
English through Drama
Fotografia
Komiks i Podstawy Ilustracji
Malarstwo intuicyjne z elementami arteterapii
Malarstwo i Rysunek
Perkusja
Pisanie Opowiadań
Projektowanie kreatywne
Rysunek Architektoniczny
Terminy
Zapisy, Cennik, Płatności
Regulaminy
M
iejsce
p
rzy
M
iejscu
Galeria Fotograficzna
Wydarzenia / Projekty / Realizacje
Programy
Mikrorezydencje
Widzę – Zmieniam
Muzyczne
Wszystkie
Wydawnictwo
Sklep
Pozycje wydawnicze
O OPT
Ludzie
Działalność usługowa
Archiwum
Helikopter
Solo Festiwal
Kontakt
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Wpisz, czego szukasz:
Miejsce przy Miejscu w obrazach
Wszystkie
Galeria Fotograficzna
Pracownia Grafiki Warsztatowej
Pracownia Letterpress
Wojciech Szczerbetka – Pumping Iron (18.05 – 29.06.2023)
Książka przy Miejscu: Agata Kalinowska (6.02-5.03.2020)
Michał Sita – Historia Polski vol.2 (21.09 – 23.11.2023)
Mayumi Suzuki: The Restoration Will
Książka przy Miejscu: Bartecka & Rusznica (19.05-28.06.2020)
Michał Łuczak: Prace leśne (20.08 – 30.10.2020)
Tomek Tyndyk: Rzeczy osobiste (13.05 – 2.07.2021)
Jagoda Malanin: Pamiętnik znaleziony w wannie (8.07-13.08.2021)
Ludzki odruch, pieskie życie – wystawa konkursowa TIFF Open 2021 (3.09 – 2.10.2021)
Marta Szymanowska – Hydra (28.10-10.12.2021)
Michał Adamski: Przebrnąć przez chaos / Nie mogę przebrnąć przez chaos (27.01–11.03.2022)
Maria Kniaginin-Ciszewska – Jak się czuje Twoje drugie serce? (7.04 – 20.05.2022)
Caroline Tompkins – Bedfellow [Nałożnicy] (2.06 – 29.07.2022)
Gdy spojrzysz mi w oczy dwa razy, rozchylę usta lub zacisnę pięści – fotografie z archiwum IPN (18.08 – 22.09.2022)
Joanna Pawłowska – FIXATION (20.10 – 08.12.2022)
Stefania Gurdowa – Klisze przechowuje się (12.01 – 15.02.2023)
Marta Bogdańska – Niebo i ogród (2.03 – 20.04.2023)
Agnieszka Gotowała: Jestem swoim domem (7.11.2019 – 17.01.2020)
Krzysztof Kowalczyk: Przyjdzie noc (8.08-27.09.2019)
Gabriel Orłowski: Czarna magia (11.04-14.06.2019)
Anna Orłowska: Futerał (31.01-22.03.2019)
Lola Paprocka & Pani Paul: Northen Rivers
Zdzisław Dados: Entropia
Piotr Bekas: Bezwład
Strona
1
Strona
2
Strona
3
Następne