Festiwal Parzybroda (28-29.08)

Zobacz losowy wpis
Festiwal Parzybroda (28-29.08)

X edycja festiwalu PARZYBRODA odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia 2020 w Białych Błotach (gm. Aleksandrów Kujawski), Aleksandrowie Kujawskim i Ciechocinku; większość wydarzeń rozegra się na leśnej polanie.

Program stanowią: koncerty, spotkania z twórcami literackimi, warsztaty, targi wydawców (literackich i muzycznych), spotkania z aktywistami organizacji ekologicznych.

Wystąpią m.in. KAPELA ZE WSI WARSZAWA, ŚWIETLIKI, KURWS, ALPHA STRATEGY (CAN/CZ), PACINO (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), VLOČKA (SK), BRZOSKA/MARCINIAK/MARKIEWICZ, DIE PERSPEKTIVE, MARCIN ŚWIETLICKI, DAREK FOKS, TADEUSZ PIÓRO, KONRAD GÓRA, FILIP ZAWADA, PATRYCJA SIKORA, AGATA JABŁOŃSKA, JUSTYNA KULIKOWSKA, JAKUB SĘCZYK, KRZYSZTOF SCHODOWSKI, MARCIN OSTRYCHACZ, PIOTR PAWŁOWSKI.

Zapraszamy do bliskiego kontaktu z muzyką, literaturą i przyrodą!
Więcej o imprezie

Ośrodek Postaw Twórczych jest patronem medialnym wydarzenia.


PROGRAM FESTIWALU

28 SIERPNIA 2020

Ciechocinek, Miejska Biblioteka im. Janusza Żernickiego
godz. 10.00 – Improwizacja z metaforą – warsztaty literackie dla dzieci i młodzieży. Prowadzenie: POMARAŃCZOWY CYLINDER

Aleksandrów Kujawski, Sala im. Edwarda Stachury na dworcu kolejowym
godz. 18.00 – Spotkanie: STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI
godz. 18.30 – Spotkania literackie: AGATA JABŁOŃSKA, JUSTYNA KULIKOWSKA, JAKUB SĘCZYK, KRZYSZTOF SCHODOWSKI, MARCIN OSTRYCHACZ
godz. 20.00 – Koncert: DIE PERSPEKTIVE
godz. 21.00 – Koncert: DÁŠA FON FĽAŠA (Słowacja)


29 SIERPNIA 2020

Białe Błota (gm. Aleksandrów Kujawski) – leśna polana

MAŁY NAMIOT
godz. 14.30 – TARGI WYDAWCÓW LITERACKICH I MUZYCZNYCH

DUŻY NAMIOT
godz. 14.30 – Spotkanie: STOWARZYSZENIE ZIELONE KUJAWY
godz. 15.00 – Spotkanie: PIOTR PAWŁOWSKI
godz. 15.30 – Spotkanie: PATRYCJA SIKORA
godz. 16.00 – Spotkanie: KONRAD GÓRA
godz. 16.30 – Spotkanie: FILIP ZAWADA
godz. 17.00 – Spotkanie: MARCIN ŚWIETLICKI
godz. 17.30 – Spotkanie: DAREK FOKS
godz. 18.00 – Spotkanie: TADEUSZ PIÓRO

SCENA
godz. 18.30 – Koncert: BRZOSKA/MARCINIAK/MARKIEWICZ
godz. 19.30 – Koncert: KAPELA ZE WSI WARSZAWA
godz. 21.00 – Koncert: KURWS
godz. 22.00 – Koncert: ŚWIETLIKI
godz. 23.20 – Koncert: PACINO (Czechy)
godz. 00.20 – Koncert: ALPHA STRATEGY (Kanada / Czechy)

DUŻY NAMIOT
godz. 01.00 – Koncert: VLOČKA (Słowacja)

Polecamy!

Scroll Up