Po corocznym biegu warto wyhamować choć na chwilę, a zatem 14 grudnia serdecznie zapraszamy na przedświąteczne spotkanie w OPT. Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu w miłym gronie, poznania się bliżej, wysłuchania swoich opowieści. Będzie poczęstunek, świece i śpiew, o który zadbają kursanci Ciało-Głos-Całość pod opieką Mariae Śmiarowskiej. Przynieście smakołyki, zabierzcie przyjaciół i znajomych, pozwólmy sobie na magię świąt.
Fotoksiążka: od edycji do fizycznego obiektu. Warsztaty z Tomaszem Łąc…
Zapraszamy na dwa dni intensywnej pracy nad książką fotograficzną. Nie będą to wykłady akademickie, lecz proces warsztatowy — bez komputerów, s…
