Terminarz zajęć

Terminarz zajęć
Terminarz zajęć
 semestr ZIMOWY: X 2019 – I/II 2020
KursData rozpoczęcia Data zakończenia
Fotografia – I, III semestr7.10.201913.02.2020
Fotografia – II semestr8.10.201913.02.2020
Fotografia – IV semestr2.10.201913.02.2020
Photoshop8.10.201928.01.2020
Rysunek Architektoniczny12.10.201922.02.2020
Malarstwo i Rysunek8.10.201915.02.2020
Grafika Warsztatowa8.10.201914.02.2020
Perkusja8.10.201914.02.2020
Projektowanie Graficzne7.10.20197.02.2020
Komiks i Podstawy Ilustracji7.10.201910.02.2020
W razie pytań pisz lub dzwoń! info@opt-art.net / 71 364 27 65 lub 663 77 99 64

 

 semestr LETNI: III-VI 2020
KursData rozpoczęcia Data zakończenia
Fotografia – I semestr2.03.202029.06.2020
Fotografia – II semestr25.02.202029.06.2020
Fotografia – IV semestr2.03.202029.06.2020
Photoshop3.03.202021.04.2020
Rysunek Architektoniczny7.03.202027.06.2020
Malarstwo i Rysunek3.03.202027.06.2020
Grafika Warsztatowa4.03.202026.06.2020
Perkusja2.03.202029.06.2020
Projektowanie Graficzne2.03.202022.06.2020
Komiks i Podstawy Ilustracji2.03.202015.06.2020
W razie pytań pisz lub dzwoń! info@opt-art.net / 71 364 27 65 lub 663 77 99 64
 

Trwają zapisy na kursy w OPT