Terminarz zajęć

Terminarz zajęć
Terminarz zajęć

 

 semestr LETNI: III-VI 2019
KursData rozpoczęcia Data zakończenia
Fotografia – I semestr4.03.201927.06.2019
Fotografia – II semestr18.02.201927.06.2019
Fotografia – III semestr

25.02.2019

27.06.2019
Photoshop5.03.201911.06.2019
Rysunek Architektoniczny9.03.201922.06.2019
Malarstwo i Rysunek5.03.201922.06.2019
Grafika Warsztatowa12.03.20196.07.2019
Litografia5.03.201922.06.2019
Projektowanie Graficzne04.03.201924.06.2019
Komiks i Podstawy Ilustracji4.03.201917.06.2019
Perkusja4.03.201924.06.2019
W razie pytań pisz lub dzwoń! info@opt-art.net / 71 364 27 65 lub 663 77 99 64

 semestr ZIMOWY: X 2018 – I/II 2019
KursData rozpoczęcia Data zakończenia
Fotografia – I semestr8.10.201831.01.2019
Fotografia – II semestr9.10.201831.01.2019
Fotografia – III semestr

8.10.2018

31.01.2019
Photoshop9.10.201829.01.2019
Rysunek Architektoniczny13.10.201816.02.2019
Malarstwo i Rysunek8.10.201816.02.2019
Grafika Warsztatowa9.10.201822.02.2019
Litografia9.10.20189.02.2019
Projektowanie Graficzne8.10.20181.02.2019
Komiks i Podstawy Ilustracji8.10.201821.01.2019
Perkusja8.10.201815.02.2019
W razie pytań pisz lub dzwoń! info@opt-art.net / 71 364 27 65 lub 663 77 99 64