Terminarz zajęć

Terminarz zajęć
Terminarz zajęć
 semestr ZIMOWY: X 2020 – II 2021
KursData rozpoczęciaData zakończenia
Fotografia –  1 semestr7/8.10.202028.02.2021
Fotografia – 2 semestr5/6.10.202028.02.2021
Fotografia – 3 semestr7.10.202028.02.2021
Photoshop6.10.202024.11.2020
Rysunek architektoniczny10.10.202020.02.2021
Malarstwo i rysunek6.10.202013.02.2021
Grafika warsztatowa4.09.202018.12.2020
Perkusja6.10.202025.02.2021
Projektowanie graficzne5.10.20201.02.2021
Komiks i podstawy ilustracji8.10.202014.01.2021
W razie pytań pisz lub dzwoń! info@opt-art.net / 71 364 27 65 lub 663 77 99 64
Scroll Up