Terminarz zajęć

Terminarz zajęć
Terminarz zajęć
 semestr ZIMOWY: X 2019 – I/II 2020
KursData rozpoczęcia Data zakończenia
Fotografia – I semestr7.10.201913.02.2020
Fotografia – II semestr7.10.201913.02.2020
Fotografia – III semestr

7.10.2019

13.02.2020
Photoshop8.10.201928.01.2020
Rysunek Architektoniczny12.10.201922.02.2020
Malarstwo i Rysunek8.10.201915.02.2020
Grafika Warsztatowa8.10.201914.02.2020
Projektowanie Graficzne7.10.20197.02.2020
Komiks i Podstawy Ilustracji7.10.201910.02.2020
W razie pytań pisz lub dzwoń! info@opt-art.net / 71 364 27 65 lub 663 77 99 64

 semestr LETNI: III-VI 2019
KursData rozpoczęcia Data zakończenia
Fotografia – I semestr4.03.201927.06.2019
Fotografia – II semestr19.02.201927.06.2019
Fotografia – III semestr

25.02.2019

27.06.2019
Photoshop5.03.201911.06.2019
Rysunek Architektoniczny9.03.201922.06.2019
Malarstwo i Rysunek5.03.201922.06.2019
Grafika Warsztatowa12.03.20196.07.2019
Projektowanie Graficzne04.03.201924.06.2019
Komiks i Podstawy Ilustracji4.03.201917.06.2019
Perkusja4.03.201924.06.2019
W razie pytań pisz lub dzwoń! info@opt-art.net / 71 364 27 65 lub 663 77 99 64